Paramore fanu forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paramore fanu forumas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kodėl būtent toks nikas ?

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Eglu
Admin
Eglu


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2009-06-11

Kodėl būtent toks nikas ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kodėl būtent toks nikas ?   Kodėl būtent toks nikas ? EmptyŠt. 06 13, 2009 10:07 pm

Taigi kodėl būtent toks nikas?Mano nikas toks,nes įsimylėjau žvaigžde Jeffree Star ir taip ir kilo mano nauja pravardė ir nikas Cool
Atgal į viršų Go down
stasko




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2009-06-28

Kodėl būtent toks nikas ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl būtent toks nikas ?   Kodėl būtent toks nikas ? EmptyPir. 06 29, 2009 5:06 am

mano nickas toks nes mano vardas durnas Puke
Atgal į viršų Go down
Opium

Opium


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2009-08-17
Age : 29
Miestas : kaunas

Kodėl būtent toks nikas ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl būtent toks nikas ?   Kodėl būtent toks nikas ? EmptyPir. 08 17, 2009 7:21 am

Perskaičiau trumputę knygą pavadinimu "Opijus" ir ten buvo mergina vardu Opium. Man jos vardas labai patiko very happy
Atgal į viršų Go down
FeLi*

FeLi*


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-08-16
Age : 28
Miestas : Kūlupėnai

Kodėl būtent toks nikas ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl būtent toks nikas ?   Kodėl būtent toks nikas ? EmptyPir. 08 17, 2009 10:17 pm

Yra tokia vokiečiu grupė,aloha from hell.Man žiauriai patiko grupės būgnininkas.Jo vardas[arba slapyvardis[cia neaisku Smile]yra Feli].Man taip patiko...Tai ir užsidėjau:D
Atgal į viršų Go down
http://familyforce5.lithuanianforum.net
noyr




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-08-18

Kodėl būtent toks nikas ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl būtent toks nikas ?   Kodėl būtent toks nikas ? EmptyKv. 08 18, 2011 4:35 am

mano nikas toks, nes pries daug metu meidzi eroi japonijoi sutikau smogu kuris man parode puodeli i paklause ar matai shoguna kitoi pusei, as atsakiau no yr ? nu tai va... veliau nudejau ta zmogu, po to suzinojau kas tas shogunas bet whateva wondering this forum is dead so i can bullshit here Hi
Atgal į viršų Go down
noyr




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-08-18

Kodėl būtent toks nikas ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl būtent toks nikas ?   Kodėl būtent toks nikas ? EmptyKv. 08 18, 2011 4:36 am

mano nikas toks, nes pries daug metu meidzi eroi japonijoi sutikau smogu kuris man parode puodeli i paklause ar matai shoguna kitoi pusei, as atsakiau no yr ? nu tai va... veliau nudejau ta zmogu, po to suzinojau kas tas shogunas bet whateva wondering this forum is dead so i can bullshit here Hi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kodėl būtent toks nikas ? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl būtent toks nikas ?   Kodėl būtent toks nikas ? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kodėl būtent toks nikas ?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Paramore fanu forumas :: Off-topic. :: Pašnekesiai-
Pereiti į: