Paramore fanu forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Paramore fanu forumas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ***FeLi***

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
FeLi*

FeLi*


Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2009-08-16
Age : 28
Miestas : Kūlupėnai

***FeLi*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: ***FeLi***   ***FeLi*** EmptyPir. 08 17, 2009 10:13 pm

***FeLi***
Guliu pievoje...Aplink mane skraido žydri,kaip banguojanti jūra drugeliai...Oras...O koks oras!Skaniausias kvapas...Gaivaus oro.Saulė...Tokia geltona,kaip mano miela pagalvė.Kaip gera taip gulėti ir...nieko neveikti...Bet...Atsistoju.Nes išgirstu širdžiai mieliausį garsą{na nepatį mieliausią,gi mieliausias garsas dviejų širdžių plakimas:}muziką...Groja mano mėgstama daina:}.Taip.Man skambina.Laikas keltis iš saldžių,kaip braškiniai ledai sapnų...Taip gera sapnuoti...Buvo.
Atsiliepiu.Skambina best.Kviečia apsipirkti.Sutinku.Juk shopingas malonus užsiemimas:}Ir...Išeinu.

Kaip matote mano gyvenime pilna daugtaškių,klaustukų ir taškų.Tai FeLi gyvenimas.Nevisada nuostabus ar mielas,o gaila...Bet nenukabinu nosies.Išmokau džiaugtis mažais dalykais.Muzika,šiltu arbatos puodeliu vakarais,ar nauju tušinuku:].
Gimiau Šiauliuose.Bet nuo 5 metų su šeima persikraustėme į Kūlupėnus{miestelis netoli Kretingos}.Ten TOOKS užkampis...Bet man patinka:}Ten taip ramu ir gera...Pirmoji meilė{gaila,bet nelaiminga},pirmieji tikri draugai,pirmoji diena mokykloje...Kaip gera prisimint:}.

Negalėčiau gyventi be muzikos...Tai mano gyvenimas,svajonė,tikslai..Noriu elektrinės gitaros.Taip pat noriu bosinės gitaros{aš jas turėsiu},noriu būgnų...Negaliu apsispręst.Daina.Noriu dainuoti.Neturiu ypatingo balso,bet... į ritmą pataikau:}

Mėgstamos grupės:Muse,Nirvana,Escape the fate,Family force 5,Cinema bizarre,Framing hanley,mayday parade,brokencyde,dot dot curve,nevershoutnever,nickasaur,all time low,aloha from hell,metro station,the bedwetters,amy can flyy,the medic droit,scene kidz,polarkreis 18,racing kites,N!TRO.linkin park,tokio hotel,lapko,green day,FightFightFight,falling in reverse,30 seconds to mars.

Mėgstamiausia daina:Muse-Supermassive black hole,Nirvana-smells like teen spirit,Family force 5-Fever,rip it up,Mayday parade-when i get home you die,black cat.Cinema bizarre-in your cage,escape to the stars,Escape the fate-situations,something,10 miles wide,the veronicas-untouched,scene kidz-damn,hater monkey[whatever]

Taigi...Mylėkite arba neapkęskite:}
Su♥️FeLi
Atgal į viršų Go down
http://familyforce5.lithuanianforum.net
noyr




Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-08-18

***FeLi*** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ***FeLi***   ***FeLi*** EmptyKv. 08 18, 2011 4:31 am

i dunno u sound strange Cool
Atgal į viršų Go down
 
***FeLi***
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Paramore fanu forumas :: Fanai :: Asmeninis kampelis-
Pereiti į: